צימרים למשפחות – שיהיה לכם TOPDAY

צימרים למשפחות

מחפשים צימר למשפחות? בחרו מתוך מגוון צימרים איכותיים למשפחות והשוו מחירים:

5/5

הבקתה של איה

5/5

ג'קוזי בכפר

5/5

הבקתה של איה

5/5

ג'קוזי בכפר

5/5

ג'קוזי בכפר

צימרים למשפחות

אחת הדרכים הטובות ביותר לבלות זמן איכות עם המשפחה הגרעינית או המורחבת היא לצאת לחופשה מיוחדת של צימרים למשפחות. מומלץ לחשוב על כמה מקומות אטרקטיביים, לגבש רשימה של לפחות 5 מקומות כאלה, להשוות מחירים ובהתאם לכך להחליט ביחד לאן הכי כדאי לנסוע. צימרים למשפחות יכולים להוות יתרון משמעותי על פני אירוח במקומות אחרים.

מדוע כדאי לצאת לחופשה עם המשפחה המורחבת דווקא בצימרים?

•גיבוש – בעוד שהקשרים בתוך המשפחה הגרעינית יכולים להיום חזקים וקרובים, לא תמיד הם כך במשפחה המורחבת, במיוחד כאשר מדובר במשפחה גדולה. לא זוכרים מתי בפעם הראשונה דיברתם עם בן הדוד שלכם? מדברים אם גיסתכם רק בטלפון? לא ראיתם את הדודה מאז החתונה האחרונה? זאת ההזמנות שלכם לגיבוש וחיזוק היחסים.

•עלות משתלמת – בעוד שישנם צימרים יוקרתיים, ישנם צימרים זולים שעלותם נמוכה יותר באופן משמעתי מאשר מלון.

•אווירה – ישראל התברכה בנופים מגוונים. בצפון טבע ירוק, ובדרום מדבר בכל גווני האדמה. ישנם צימרים למשפחות המיועדים לבילויים שקטים בכל אזורי הארץ. האווירה במקום כזה, במקרים רבים, יכולה להרגיש כמו חופשה בחו"ל.

על מה כדאי להקפיד כשבוחרים צימרים למשפחות

צימרים למשפחות
*צימר קדמת הבשן
כאשר אתם יוצאים לחופשה משפחתית, רצוי לבחור מראש צימרים למשפחות ולבדוק שיש בהם את הדברים הבאים:

•פריסה מתאימה של הצימרים – רצוי להזמין אותם כמה שיותר זמן מראש, על מנת שלא ייווצר מצב שכל משפחה נמצאת בקצה אחר של המקום. רצוי שתהיה פריסה נוחה למטרה זו כלומר שתהיה רחבה משותפת לכולם כדי שבני המשפחה יהיו יכולים לשבת ביחד בחצר.

•אטרקציות לילדים –  אין ספק שילדים משתעממים די מהר ובקלות. לכן רצוי לבדוק שיש אטרקציות לילדים למשל צעצועים, חצר משחקים או חדר בו מוקרנים סרטים. אם יש לכם ילדים קטנים זה חשוב במיוחד.

•חדרים גדולים – ישנם צימרים בהם תמצאו מספיק מיטות לכולם אבל זה מגיע על חשבון מרחב בחדר כך שהמקום הופך לצפוף. רצוי להקפיד על כך שהחדרים מספיק גדולים על מנת שיהיה ניתן לנוע בהם בחופשיות.

•מזון – רצוי לבחור בצימרים הנמצאים בקרבת מסעדות עם מחירים נוחים.

•בריכה – במידה ויש אנשים במשפחה שלא מדברים זה עם זה, או שיחסים לא כל-כך טובים בין ילדי המשפחה המורחבת, צימרים עם בריכה זוהי דרך מצויינת לתהליך החיברות.

הזמנת צימרים למשפחות

עוד כמה דברים שכדאי לדעת לפני שמזמינים צימרים למשפחות או צימרים בצפון:

מחירים – מחירי צימרים משתנים בהתאם לעונות. באביב, הקיץ ובחגים הם מגיעים למחירים הגבוהים ביותר. בחורף, פרט לצימרים באזור החרמון בעת ירידת שלג, המחירים צונחים. בכיוון שבישראל אין מזג אוויר חורפי כמו באירופה הכולל חורף גשום וקר מאוד, ניתן למצוא סוף שבוע שמשי גם בעונה זו.

קרבה לאטרקציות – אם אתם רוצים להוסיף לגיבוש פעולות מגוונות, רצוי לבחור במקום קרוב לאטרקציות. למשל צימרים בקרבת מכתש רמון, צוק מנרה, ראש הנקרה, נהר הירדן או הים.

הנחות לקבוצות גדולות – אם אתם מגיעים עם כל המשפחה המורחבת, כלומר עשרות אנשים, בדקו קודם כל כמה עולה צימר למשפחה ולאחר מכן תשאלו איזו הנחה ניתן לקבל במידה ומזמינים 5-6 צימרים או אפילו יותר. לא כל בעלי הצימרים יתנו הנחה, אולם אפשרי בהחלט למצוא מישהו שיהיה מוכן להוריד במחיר.

מבצעים – ישנן אפשרויות להוזיל את עלות הצימר ע"י מבצעים שונים. עקבו אחרי מבצעים באינטרנט. בקרו לעיתים קרובות בפורטלים המציעים צימרים לזוגות, למשפחות ועוד, חופשה נעימה!